Apel o przekazanie 1% z podatku dla Justyny

kasia

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Justyny Sławańskiej.

kasia rr

 

       Witajcie!

 

kasiaNazywam się Justyna Sławańska, mam 40 lat, mieszkam w Radzionkowie. Jestem matką czworga dzieci – Daniela, Lilianny oraz ośmioletnich bliźniaczek, Karolinki i Paulinki, dla których wraz z mężem jesteśmy rodzicami zastępczymi.

Dwa lata temu wydarzyło się coś, co drastycznie zmieniło moje dotychczasowe życie. Przypadkowo wyczułam w swojej prawej piersi guz. Diagnoza lekarska była bezlitosna: rak.

Od tamtej chwili wszystko potoczyło się błyskawicznie: chemia, pełna mastektomia (odjęto mi pierś), kolejne chemie, pięć tygodni naświetleń. Pierwszą chemię ledwo przeżyłam z powodu wstrząsu anafilaktycznego.

Po operacji okazało się, że jestem obciążona genetycznie rakiem piersi i jajników. Lekarze, obawiając się przerzutów, radzą, bym usunęła drugą pierś i całe narządy rodne.

Moją chorobę przechodzę wyjątkowo ciężko z powodu astmy i alergii, na które cierpię od dziecka.

Dlatego też obawiam się, że kolejnych chemii nie przeżyję – to zbyt duży szok dla mojego organizmu. Zaproponowano mi leczenie najlepsze dla mnie, ale kosztowne, bo prowadzone metodą niekonwencjonalną. Ponieważ nie stać mnie na nie, zapisałam się do fundacji „Rak'n'Roll – Wygraj Życie” i stałam się jej podopieczną. Dzięki temu mogę zbierać pieniądze na swoje leczenie.

Ja i moja rodzina nawróciliśmy się, jesteśmy ludźmi wierzącymi. Uczęszczamy do Kościoła Zielonoświątkowego w Tarnowskich Górach. Ufamy, że Bóg czuwa nade mną w mojej chorobie. Wiem, że wielu braci i wiele sióstr modli się o mnie, za co z całego serca dziękuję!

Proszę o wsparcie. Jeżeli Państwo zechcą podarować 1% swojego podatku lub darowiznę, będę wdzięczna.

KRS 0000338803 z dopiskiem „dla podopiecznej Justyny Sławańskiej”.

Fundusz ze zbiórki publicznej proszę wpłacać na konto :

Fundacja Rak'n'Roll – Wygraj Życie z siedzibą w Warszawie, przy ul. Podchorążych 15/19

Numer konta do zbiórki publicznej: 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443

z dopiskiemdla podopiecznej Justyny Sławańskiej”

Przelewy z zagranicy 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443

z dopiskiemdla podopiecznej Justyny Sławańskiej”

IBAN:PL

NR BIC (Swift) BREXPLPWMUL

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com