Apel o przekazanie 1% z podatku dla Justyny

kasia

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe dla Justyny Sławańskiej

 

 

 

 

Nazywam się Justyna Sławańska, mam 45 lat, jestem mamą czwórki dzieci. Kiedy skończyłam 38 lat, zdiagnozowano u mnie raka piersi z mutacją w genach. Lekarze orzekli wtedy, że guz został wykryty za późno i jest nieoperacyjny. Przeszłam przez chemioterapię, pełną mastektomię, ponowną chemioterapię oraz radioterapię. W trakcie leczenia chemią doznałam wstrząsu anafilaktycznego, który omal nie skończył się dla mnie śmiercią. Postanowiłam zrezygnować z tego typu leczenia. W zamian, pod kierunkiem lekarzy, zaczęłam prowadzić zdrowy tryb życia, inaczej się odżywiać oraz suplementować. Dzięki temu dziś żyję i czuję się na siłach, by nadal troszczyć się o moją rodzinę.

Niestety, spuścizną po inwazyjnym leczeniu onkologicznym są choroby towarzyszące, jak cukrzyca czy hashimoto. Dodam, że od dziecka zmagam się również z astmą oraz alergiami. Koszty leczenia, rehabilitacji oraz zaopatrzenia ortopedycznego przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Dlatego, by dalej godnie żyć i cieszyć się zdrowiem, potrzebuję Państwa pomocy.

Zwracam się z prośbą o wsparcie mnie poprzez przekazanie 1% podatku, wysłanie sms-a charytatywnego lub darowiznę. 1% podtku może przekazać każdy, kto wypełnia PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39 wpisując w rubryce "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz OPP" numer KRS 0000270809 wraz z wnioskowaną kwotą i odpowiednim dopiskiem. Charytatywnego SMSa o treści POMOC 6981 można wysłać pod numer 75 165. Jego koszt to 6,15 zł., natomiast darowiznę można przekazać w formie przelewu z dopisanym moim nazwiskiem i numerem 6981 na konto dostępne na stronie Fundacji.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sławańska, 6981 pomagacie mi Państwo w pokryciu kosztów leczenia, rehabilitacji, zaopatrzenia ortopedycznego oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Fundacja jest organizacją non-profit wpisaną na listę Organizacji Pożytku Publicznego od roku 2009. Działa na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych, takich jak ja. Celem działalności Fundacji jest poprawa jakości życia oraz zwiększenie samodzielności życiowej osób niepełnosprawnych i chorych.

Dziękuję Państwu za dotychczas okazaną pomoc. 

 

Link do szczegółowych informacji na stronie fundacji:

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/slawanska_justyna.html

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com