logo

ZBÓR KOŚCIOŁA ZIELONOŚWIĄTKOWEGO
w Tarnowskich Górach

"Tak więc w miejsce Chrystusa sprawujemy poselstwo, tak jakby Bóg upominał was przez nas. W miejsce Chrystusa prosimy: Pojednajcie się z Bogiem. On bowiem tego, który nie znał grzechu, za nas grzechem uczynił, abyśmy w Nim stali się sprawiedliwością Bożą."

2 List do Koryntian 5.20-21

 

W dniach od 26 do 30 czerwca bieżącego roku organizujemy dni głoszenia Dobrej Nowiny.

I jeśli mój lud, który jest nazywany moim imieniem, ukorzy się, będzie modlić się i szukać mojego oblicza, i odwróci się od swoich złych dróg, wtedy wysłucham go z nieba, przebaczę mu grzech i uzdrowię jego ziemię.

2 Księga Kronik 7:14

 

Zachęcamy do duchowej walki o nasze miasto.

Stańmy razem w wyłomie walcząc o nasze miasto i okolice!

Dni ewangelizacyjne w Tarnowskich Górach 

W dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2017 r. organizujemy dni ewangelizacyjne dla mieszkańców naszego miasta i okolic. Spotkania będą odbywały się na placach zabaw oraz w Tarnogórskim Parku Miejskim.

To szczególnie dla Was, kochane dzieci, przygotowaliśmy przypowieści Biblijne w formie opowiadania i przedstawienia, prace plastyczne, rozgrywki sportowe, zabawy, konkursy, jak również występy klaunów.

Każdego dnia niespodzianki dla wszystkich dzieci! 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia strony misji: www.zyciasens.pl

DNI MISYJNE W TARNOWSKICH GÓRACH GÓRACH ! 

W dniach od 29-go czerwca do 2 lipca 2016 r. jak co roku organizujemy dni misyjne dla mieszkańców naszego miasta i okolic. Spotkania będą odbywały się na placach zabaw oraz w Tarnogórskim Parku Miejskim.

Szczególnie dla to Was kochane dzieci przygotowaliśmy przypowieści Biblijne w formie opowiadania i przedstawienia,  prace plastyczne, rozgrywki sportowe,  zabawy, konkursy, jak i również występy klaunów.

Każdego dnia niespodzianka dla wszystkich dzieci! 

 

Zapraszamy do odwiedzenia również stronę misji: www.zyciasens.pl

LIPCOWA EWANGELIZACJA

W dniach 2, 3 i 4 lipca 2015 r. w Tarnogórskim Parku Miejskim odbędą się spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wstęp wolny.

 Misja 2014 Park Miejski 10-12 Lipca

KURS ALFA

Rozpoczynamy nabór na kolejny Kurs Afla, który rozpocznie się zaraz po wakacjach.

promo jpg 009

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat wiary chrześcijańskiej niezależnie od wyznania czy wieku.

 

ZAPRASZAMY NA PIKNIK

Miejsce:Boisko przy placu zabaw naprzeciw budynku Andersa 55 i 57
    
(Tarnowskie Góry, Osiedle Lasowice)

Termin: sobota 30-go sierpnia 2014r.

Godzina:15:00 do 18:00