Spotkanie z Open Doors

Spotkanie z Open Doors

W najbliższą niedzielę (19 listopada) nasz zbór odwiedzi br. Dariusz Pacan z Open Doors, by opowiedzieć o pracy wśród prześladowanych chrześcijan i sytuacji prześladowanego Kościoła na świecie. 19 listopada to zarazem Międzynarodowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół.

Od ponad 67 lat Open Doors działa na rzecz prześladowanych chrześcijan w około 60 krajach. Ich inicjatywy obejmują szeroki zakres działań, począwszy od wsparcia w projektach samopomocowych, poprzez szkolenie liderów chrześcijańskich, zaangażowanie na rzecz więźniów, pomoc w sytuacjach nagłych, aż po pomoc w radzeniu sobie z traumą. Organizacja dostarcza również Biblię i literaturę chrześcijańską, a także udziela wsparcia rodzinom chrześcijan zamordowanych z powodów religijnych.

Jest to dobra okazja, by sygnalizować o tym, że chrześcijanie w wielu krajach świata (najczęściej w krajach muzułmańskich) są nadal prześladowani z powodu swojej wiary w Chrystusa. Jako Kościół Zmartwychwstałego w Tarnowskich Górach - część Ciała Chrystusa regularnie modlimy się, by Bóg wzmacniał i ochraniał naszych braci i siostry na obliczu całej Ziemi.

Spotkanie odbędzie się po nabożeństwie i krótkiej przerwie na zjedzenie posiłku.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Related Articles

Relacja z misji w Ugandzie

Chrzest wiary 2023/10/28

Kalendarz wydarzeń

Niedziela 9:30 - nabożeństwo niedzielne

Poniedziałek 18:00 - spotkanie modlitewne

Środa 18:00 - nabożeństwo nauczające

Piątek 17:30 - spotkanie młodzieżowe

Sobota 9:00 - klubik Dobrej Nowiny *

Informacje

Kościół Zmartwychwstałego,

Tarnowskie Góry, ul. Andersa 61

E-mail: info@kztg.pl