logo

ZBÓR KOŚCIOŁA ZIELONOŚWIĄTKOWEGO
w Tarnowskich Górach

Drogi Przyjacielu!

Zwracamy się do Was z prośbą o otwarcie swoich serc i wsparcie dla naszej ukochanej siostry Justyny Sławańskiej, która walczy z ciężką chorobą nowotworową.
O samej Justynie nie trzeba zbyt wiele pisać – jest ona jedną z tych wspaniałych dzielnych kobiet, cenniejszych niż perły, których opis znajdujemy w Przypowieściach Salomona: czuwa nad biegiem spraw domowych, pracuje żwawo swymi rękami i dba o sowich domowników, mówi mądrze i udziela dobrej rady, wyświadcza innym dobro, otwiera swoją rękę przed ubogimi, a dziarskość i dostojność są jej codziennym strojem, mimo choroby wciąż z uśmiechem patrzy w przyszłość – bo wie, że jest w Bożych rękach. Cała rodzina w budujący sposób służy Panu.

Osoby zainteresowane przekazaniem darowizn lub wszelkiej pomocy prosimy o kontakt z bratem Krzysztofem R. (691 753 697) odpowiedzilnym za służbę charytatywną. Można kontaktowac sie również z jednym z Starszymi Zboru lub za pomocą skrzynki pocztowej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Można również przekazać środki pieniężne własnoręcznie lub przelewem na konto bankowe Zboru z dopiskiem "Dar dla potrzebujących".

Numer konta bankowego:

"Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Tarnowskich Górach"
69 2030 0045 1110 0000 0063 5280

Historia Beniamina

Beniamin urodził się w 1999 r. Zdiagnozowano u niego wiotkość mięśni, stawów, a nawet skóry. Z niewiadomych powodów jego organizm nie wytwarza w wystarczającej ilości kolagenu. Pomimo to, dzięki długotrwałej rehabilitacji i determinacji rodziców, udało się sprawić, że Ben zaczął samodzielnie chodzić i nabierać pełnej sprawności fizycznej.

Do Góry